Μουσικό Σάββατο στο Εστιατόριο-καφέ Βουρέικο
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Μουσικό Σάββατο στο Εστιατόριο-καφέ Βουρέικο](https://lakonia.mobi/media/images/1.618/18-90000/L/article-8324-90845.L.jpg)
Το Σάββατο 17/02, το Βουρέικο μετατρέπεται σε … πάλκο και λαϊκές, ρεμπέτικες και έντεχνες μελωδίες των συνθετών του «τότε» συναντούν το «σήμερα», ταξιδεύοντάς μας στο «αύριο». Νότες που δεν ξεθώριασαν, αλλά άφησαν ανεξίτηλο το στίγμα τους στην Ελληνική δισκογραφία, ανταμώνουν με σύγχρονες μελωδίες που μιλούν στην καρδιά μας.
Συντελεστές: Μουσικό Σχήμα Γραμμές (Σπύρος Καππάκος, Ηλίας Καππάκος, Αγγελική Σπηλιάκου, Γιώργος Ζήτσας)
Κατάλληλο για όλους
Κατάλληλο για όλους
Αριθμός συμμετεχόντων: 50 άτομα
Κρατήσεις στο 2731-0-27964
Κρατήσεις στο 2731-0-27964
Ισχύουν οι τιμές καταλόγου
Οι μουσική εκδήλωση πραγματοποιείται σε συνεργασία με την Vamvakou Revival στο πλαίσιο της πρωτοβουλίας Αναβίωσης του χωριού, η οποία υλοποιείται με την υποστήριξη του Ιδρύματος Σταύρος Νιάρχος (ΙΣΝ)
ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ ΑΛΛΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ