«Ο Καραγκιόζης δάσκαλος» στη Μαγούλα
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![«Ο Καραγκιόζης δάσκαλος» στη Μαγούλα](https://lakonia.mobi/media/images/1.618/16-80000/article-7560-82182.jpg)
Την Κυριακή, 24 Σεπτεμβρίου (στις 17:30) ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Μαγούλας διοργανώνει παράσταση θεάτρου σκιών, με τίτλο: «Ο Καραγκιόζης δάσκαλος», στον προαύλιο χώρο του ναού Κοιμήσεως της Θεοτόκου, ενώ μετά το πέρας της παράστασης θα ακολουθήσουν πολλά ομαδικά παιχνίδια.
Είσοδος ελεύθερη
ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΩΡΟ ΑΛΛΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ