Σεμινάριο Bowen στη Σπάρτη
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Σεμινάριο Bowen στη Σπάρτη](https://lakonia.mobi/media/images/1.618/16-80000/L/article-7470-81218.L.jpg)
Την Πέμπτη, 21 Σεπτεμβρίου (09:00-17:00) θα πραγματοποιηθεί σεμινάριο της τεχνικής Bowen, η οποία κατατάσσεται ανάμεσα στις πιο αποτελεσματικές συμπληρωματικές θεραπείες στον κόσμο. Είναι ολιστική, ήπια, με δυναμικά αποτελέσματα στην αντιμετώπιση πολλών ανισορροπιών του σώματος, καθώς ενεργοποιεί τους εγγενείς μηχανισμούς αυτοθεραπείας του οργανισμού.
Διδάσκει η Αιμιλία Πούλου, πιστοποιημένη εκπαιδεύτρια της Ακαδημίας Bowen Αυστραλίας.
Μέγιστος αριθμός συμμετοχών: 10 άτομα